موج
کدخبر : ۳۷۲۶۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372678

سردار آزادی:

فرمانده انتظامی کردستان گفت: امروز ملت ایران در قبال شهدا و راه پر رهرو آنان وظیفه دارند تا خانواده های آنان را تکریم نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علی آزادی در همایش همدلی و هماهنگی نیروهای مسلح برای رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران استان کردستان اظهار کرد: شهدای کردستان که به تعبیر مقام معظم رهبری شهدای مظلومی بودند، بنابراین شهدای این خطه بعضا گمنام‌تر از شهدای سایر استان‌ها هستند، آنان در زمان انقلاب و در جبهه‌های مختلف، عهدشان را با خدای خودشان بستند تا با جان، مال و خون‌هایشان، حافظ میهن و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند و در این راه همه سختی‌ها و مشقات را تحمل کردند.

وی افزود: 17 هزار مهاجر و 5 هزار و 504 انصار در دوران انقلاب و دفاع مقدس در راه دفاع از انقلاب اسلامی ایران و آرمان‌های آن در خطه کردستان به شهادت رسیدند و دین خود را به این نظام نشان دادند.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه خدمت‌گزاری به خانواده شهدا در قبال ایثار و فداکاری آنان، کوچک‌ترین کار ممکن و یک توفیق الهی بوده و نوعی عبادت است، ادامه داد: این یک اعتقاد قلبی و نشأت گرفته از باور دینی ما است.

سردار آزادی یادآور شد: شهدا و خانواده‌های آنان به وظایف خود در قبال انقلاب و زنده‌نگه داشتن ارزش‌های والای اسلامی عمل کردند و اکنون وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهدا و تکریم خانواده آنها است.

وی بیان کرد: شهدای استان کردستان در اوج رشادت‌هایی که برای ایجاد امنیت این استان داشتند در اوج مظلومیت به شهادت رسیدند و امروز نیز همچنان مظلوم‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها