موج
کدخبر : ۳۷۲۳۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372316

رئیس مرکز بهداشت مازندران خبر داد:

رئیس مرکز بهداشت استان مازندران با تأکید بر تشدید بازرسی‌های بهداشتی در سراسر استان به صورت شبانه روزی و برخورد جدی با متخلفین، از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی موضوع را با شماره تلفن ۱۹۰ گزارش دهند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، دکتر قاسم اویس درباره اجرای طرح سلامت نوروزی۱۴۰۰ در مازندران از بهره گیری ۷۵ اکیپ در طرح سلامت محیط کار در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: تاکنون بیش از ۲۸ هزار بازرسی بهداشتی در سراسر استان از واحد‌های صنفی صورت گرفت و در همین مدت بیش از ۱۰۰۰ متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به کشف و معدوم کردن بیش از ۴۱۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف انسانی ادامه داد: در همین زمینه ۳۵۲ واحد ناقض پروتکل بهداشتی در این طرح پلمپ شدند.

رئیس مرکز بهداشت استان مازندران با تأکید بر تشدید بازرسی های بهداشتی در سراسر استان به صورت شبانه روزی و برخورد جدی با متخلفین، از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی موضوع را با شماره تلفن ۱۹۰ گزارش دهند.

وی خاطرنشان کرد: طرح سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در استان مازندران به اجرا درآمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها