موج
کدخبر : ۳۷۱۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371952

حمیدرضا عبدی خبر داد:

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 233 درصدی ترددها در تعطیلات نوروزی در مبادی ورودی و خروجی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمیدرضا عبدی ، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از سامانه های هوشمند محور اردبیل نیر سراب از ثبت 863 هزار تردد در ایام تعطیلات نوروزی در مبادی ورودی و خروجی استان خبر داد و گفت: این میزان تردد توسط ۱۲ سامانه ثبت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیـل به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه این میزان در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۹۹ تا 13 فروردین ۱۴۰۰ به ثبت رسیده افزود: محورهای اردبیل_ سرچم،نیر_ سراب،اردبیل_ آستارا و اصلاندوز_ کلیبر بیشترین تردد را داشته اند.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 233 درصدی ترددها در تعطیلات نوروزی خبر داد و افزود: بیشترین تردد خودروها در استان اردبیل مربوط به پلاک  استان های تهران، آذربایجان شرقی، گیلان و البرز است.

عبدی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۵۳ هزار خودرو با پلاک های غیربومی در استان حضور دارند افزود: در بازه زمانی ذکرشده 95 هزار خودرو وارد استان اردبیل شدند.

وی تصریح کرد: در این مدت 10 هزارو 500 عدد تخلف سرعت غیرمجاز توسط سامانه های ثبت تخلفات در استان به ثبت رسید.

عبدی از مردم خواست با توجه به شرایط کرونایی، از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و درصورت لزوم جهت اطلاع از آخرین وضعیت راه ها با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها وحمل ونقل جاده ای تماس بگیرید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها