موج
کدخبر : ۳۷۱۸۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371828

مهدی یعقوبی:

معاون خدمات شهری شهردار مشهد گفت: امروز همزمان با روز طبیعت به منظور ممانعت از حضور شهروندان در بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها، بالغ بر دو هزار و ۳۰۰ نفر از نیروهای کارگری، سد معبر نگهبانی، آتش نشانی، گشت‌های موتوری و حفاظت فیزیکی با همراهی نیروهای نیروی انتظامی شهرستان مشهد در سطح شهر مستقر هستند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهردار مشهد بیان کرد: کلیه نیروها و تجهیزات مورد نیاز در حوزه خدمات شهری با همکاری نیروی انتظامی، همزمان با روز طبیعت به منظور ممانعت از حضور شهروندان در بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها، در سطح مناطق ۱۳ گانه شهرداری مشهد در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

معاون خدمات شهری شهردار مشهد گفت: در مجموع بالغ بر دو هزار و ۳۰۰ نفر از نیروهای کارگری، سد معبر نگهبانی، آتش نشانی، گشت‌های موتوری و حفاظت فیزیکی با همراهی نیروهای نیروی انتظامی شهرستان مشهد در سطح شهر مستقر هستند.

وی در ادامه افزود: علاوه بر این نیروها، ۱۰۰ نیروی آتش‌نشان نیز به همراه ۳۲ خودرو سبک و سنگین اطفای حریق و موتورسیکلت‌های سیار آتش‌نشانی در ۲۷ نقطه از پیش تعیین شده در مبادی ورودی و خروجی مشهد، معابر اصلی شهر و همچنین مناطق ییلاقی اطراف مشهد مستقر شدند.

معاون خدمات شهری شهردار مشهد ادامه داد: با توجه به اوج گیری شرایط بیماری کرونا در شهر مشهد از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود همکاری لازم با نیروهای شهرداری را داشته باشند و به جهت حفظ سلامتی خود و جامعه از حضور در اماکن عمومی و تجمعات پرهیز کنند.

وی در خاتمه از کلیه همشهریان درخواست نمود: در روزهای آتی نیز در حد امکان از تجمع در مراکز تفریحی، بوستانها و تفرجگاه ها دوری نمایند تا از ابتلا به ویروس کرونا محفوظ بمانند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها