موج
کدخبر : ۳۷۱۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371710

سرهنگ حمیدرضا دهنوی:

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: با توجه به وضعیت شکننده شیوع و ابتلا به کرونا امیدوار هستیم مردم در روز طبیعت در خانه بمانند.

خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حمیدرضا دهنوی رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: مردم شریف استان با توجه به وضعیت شکننده شیوع و ابتلا به کرونا در سطح شهر مشهد و استان در روز طبیعت در خانه‌های خود بمانند.

وی ادامه داد: در خصوص تمهیدات ترافیکی این روزهنوزاز سمت ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد استانی دستوری به ما ابلاغ نشده است.

سرهنگ حمیدرضا دهنوی گفت: در این ایام به مردم توصیه می‌کنیم از هرگونه سفر درون و برون‌شهری اجتناب کنند، به‌ویژه در روز ۱۳ فروردین، در طبیعت تجمع نداشته باشند.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی در خصوص منع تردد‌ها در روز طبیعت نیز اظهار کرد: ما همچنان منتظر تصمیمات و دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد مبارزه با کرونا در استان هستیم به‌محض اینکه در این زمینه هر دستوری به ما داده شود بلافاصله آن را اجرایی خواهیم کرد.

روز طبیعت

وی ادامه داد: با حداکثر توان در روز سیزده‌ بدر در تمام سطح شهر و جاده‌ها حضور خواهیم داشت و با توجه به شرایط ترافیکی که در آن روز در سطح شهر مشهد پیش‌بینی می‌کنیم، متناسب با آن شرایط تمهیدات ترافیکی خود را اعمال خواهیم کرد.

دهنوی تأکید کرد: پلیس راهور به‌محض دریافت هرگونه دستوری از ستاد ملی مقابله با کرونا و یا ستاد استانی مقابله با کرونا فوری آن را به اطلاع مردم خواهد رساند و آن دستورات را اجرا خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: تا الآن هیچ‌گونه ابلاغیه‌ای برای شهر مشهد و شهرهای هم‌جوار آن صادر نشده است.

وی تأکید کرد: امیدوار هستیم مردم در روز طبیعت در خانه بمانند زیرا وضعیت آماری در سطح استان و بخصوص شهر مشهد درزمینهٔ میزان شیوع و ابتلا به کرونا وضعیت مناسبی نیست

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها