موج
کدخبر : ۳۷۱۶۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371698

دکتر محمد طاهری:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اعلام خبر مرگ سه نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا ویروس از نسبت به خطر شکل گیری موج جدید کرونا در استان همدان هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، دکتر محمد طاهری سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما از در حال شکل‌گیری بودن موج جدید کرونا خبر داد و از مردم خواست با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به جلوگیری از شکل گیری این موج جدید کمک کنند.

طاهری ادامه داد: تعداد موارد مثبت از ابتدای بیماری تا کنون با ۱۸ مورد جدید به ۱۰ هزار و ۷۸۹ رسید و متاسفانه با سه مورد جدید فوت بر اثر این بیماری، تعداد موارد فوت به ۱۵۶۸ مورد افزایش یافت. 

وی بیان کرد: تعداد مراجعین سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۷ مورد بود که در این میان ۴۵ مورد در بخش عادی، ۱۴ مورد در بخش ICU و حال ۲۵ نفر وخیم گزارش شده است. 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اعلام کرد: تاکنون در شهرستان اسدآباد ۳۸۷، بهار ۶۳۳، تویسرکان ۶۸۷، رزن ۴۷۴، درگزین ۲۰۳، فامنین ۱۹۵، کبودرآهنگ ۶۹۳، ملایر ۱۹۴۹، نهاوند ۱۲۱۳، همدان ۴۰۷۳ و مراجعین خارج از استان ۲۸۹ مورد مثبت گزارش شده است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها