موج
کدخبر : ۳۷۱۱۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371122

معاون راهداری استان اصفهان خبر داد:

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از ایجاد طوفان شن در در برخی از مناطق استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فرزاد دادخواه اظهار کرد: وزش باد شدید در محورهای مواصلاتی ممکن است باعث  بروز گرد و خاک شدید  و ایجاد طوفان شن  در برخی از مناطق استان همچون شهرستان های نائین و خوروبیابانک شود.

وی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در استان اصفهان گفت: از مردم می خواهیم امروز  تردد در محورهای مواصلاتی  استان و به ویژه شهرستانهای نائین و خوروبیابانک  را به حداقل برسانند.

این مقام مسئول اضافه کرد:  به دنبال وزش باد شدید و طوفان شن  شاهد کاهش دید رانندگان  و  افزایش احتمال بروز حوادث رانندگی خواهیم بود.

دادخواه ضمن درخواست از مردم برای  کاهش  ترددهای غیرضروری در محورهای مواصلاتی استان اصفهان، گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی از ساعت 11 تا 16 عصرامروز( پنج شنبه)وزش باد و طوفان در مناطق کویری استان همچون نائین و خوروبیابانک شدت خواهد یافت و ممکن است در این محورها شاهد بروز پدیده طوفان شن باشیم.

معاون راهداری استان اصفهان خاطرنشان کرد: در صورتی که به هر دلیلی تردد در این محورها برای شهروندان ضروری است،ضمن کسب اطلاعات وضعیت  محور ها  تاحد امکان از تردد در محورهای شهرستان های شرق استان  در بازه  زمانی  11 تا 16 عصر امروز  بپرهیزند.

دادخواه ادامه داد: توجه به پیش بینی های هواشناسی و هشدارهای دستگاه های امداد جاده ای برای افرادی که در محورهای مواصلاتی کشور تردد می کنند، بسترساز تردد ایمن رانندگان و سرنشینان خودروها خواهد بود.

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان تاکید کرد: کلیه راهداران استان اصفهان در آماده باش کامل به سر می برند و مردم می توانند در صورت بروز هرگونه حادثه   در محورهای مواصلاتی استان اصفهان با سامانه 141 تماس حاصل کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها