موج
کدخبر : ۳۷۰۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370911

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از ارائه خدمت 24 ساعته جایگاه‌های CNG در ایام نوروز خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا مظفری با اشاره به اهمیت آماده‌سازی جایگاه‎های عرضه سوخت CNG در ایام نوروز و نیمه شعبان اظهار داشت: جایگاه‌های تحت پوشش سازمان در این ایام به‌صورت ۲۴ ساعته و در آمادگی کامل برای سرویس‌دهی و انجام خدمات به همشهریان و مسافران خواهند بود.

وی با بیان اینکه فعالیت این جایگاه‌ها بدون وقفه انجام خواهد پذیرفت، ابراز کرد: همزمان با فرارسیدن نوروز لباس و کفش کار برای تمام کارکنان جایگاه‌ها تهیه و تأمین‌شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا ۱۵۰ مترمربع بنر با موضوع پیشگیری از شیوع این ویروس نصب و اکران شده است، همچنین ۳۰۰عدد پوستر با موضوع کرونا در جایگاه‌های ۱۰ گانه تحت نظارت این سازمان نصب شده است.

وی تهیه و تأمین مواد ضدعفونی، دستکش و ماسک در جایگاه‌ها را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: طرح ویژه بازرسی نوروزی در جایگاه از ۲۵ اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین‌ماه توسط عوامل اجرایی سازمان انجام خواهد پذیرفت.

مظفری یکی از اقدامات انجام شده برای جایگاه‌های گاز را استانداردسازی آنان برای ایام نوروز برشمرد و عنوان کرد: در خصوص تهیه و تأمین قطعات و لوازم‌یدکی برای پشتیبانی و رفع عیوب احتمالی نیز پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها