موج
کدخبر : ۳۷۰۸۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370869

از سوی استانداری صورت گرفت

استانداری مازندران اعلام کرد: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ایام نوروز 1400 مهمانسرا‌های دولتی مازندران حق پذیرش مسافر ندارند

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، استانداری مازندران در بخشنامه‌ای به همه دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ کرد در راستای محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین استان مازندران برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی جهت ریشه‌کن شدن بیماری کرونا، واحد‌های اقامتی دستگاه‌های دولتی مازندران در طول ایام نوروز 1400 حق پذیرش مسافر را ندارند.

رقیه صفری با اشاره به شکننده بودن وضعیت کرونایی استان مازندران، اظهار داشت: به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا، تمامی واحد‌های اقامتی در دستگاه‌های دولتی از پذیرش مسافران و گردشگران منع شدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران ادامه داد: این بخشنامه تکلیفی حاکمیتی برای کل دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های اقامتی آن محسوب می شود و تا زمان عادی شدن شرایط اجتماعی و ریشه کن شدن ویروس کرونا، به قوت خود اقی خواهد ماند.

وی گفت: در ایام نوروز امسال، سفر به مازندران دارای الزاماتی است که اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دستورالعمل مربوط به آن را به بخش خصوصی و واحد‌های اقامتی استان اعلام کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها