موج
کدخبر : ۳۷۰۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370485

روح الله کاظمی :

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: اجرای قانون دریافت کد و شناسه اقتصادی توسط هیات های ورزشی در ابتدا نیازمند زیرساخت اصولی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، روح الله کاظمی در جمع روسای هیات های ورزشی گفت: باشیوع بیماری کرونا اکثر هیات های ورزشی نتوانستند برنامه های ورزشی را دنبال کنند و نزدیک به نود درصد هیات های ورزشی از نظر اقتصادی متضررشدند.

وی با  اشاره به این موضوع که خمینی شهر بعد از کرج دومین شهر پرتراکم از نظر جمعیت در کشور است، افزود: سرانه ورزشی آن در حد مطلوب نیست باید راه کارهایی با هماهنگی مسئولان شهرستان و خیرین و اداره ورزش و جوانان  در نظر گرفت.

کاظمی در خصوص دریافت کد اقتصادی و شناسایی توسط روسای هیات های ورزشی تصریح کرد: از مشکلات هیات های ورزشی تصویب قانونی توسط مجلس است که تمام حساب ها هیات ورزشی، باید دارای شناسه حقیقی یا حقوقی باشد و تحقق این امر به گونه ای شفافیت در بحث مالی هیات ها را به وجود می آورد.

این مقام مسئول در  ادامه افزود: برای اجرای این قانون و دریافت کد شناسه اقتصادی زیر ساخت های لازم جهت اجرا انجام نگرفته و امید است که بتوانیم کد اقتصادی را برای هیات های ورزشی دریافت کنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: تعامل و همدلی مسئولان و روسای هیات های ورزشی گام مهمی در پیشرفت امور ورزشی است.

هیات ورزشی خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها