موج
کدخبر : ۳۷۰۴۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370463

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از برگزاری ستاد خبری نوروزی در شهرداری قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده اظهار داشت: با توجه به‌ پیش‌بینی‌های انجام‌شده امسال شرایط بهتری نسبت به سال گذاشته خواهیم داشت.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از احتمال فعال شدن ستاد نوروزی در ایام تعطیلات خبر داد و افزود: امسال به نظر شرایط بهتری برای پذیرایی از مسافران بوده و شاید بتوانیم ستادهای نوروزی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال کنیم و از امروز با مرکز بهداشت تبلیغات کرونا و نوروز را آغاز کردیم.

کلانترزاده، اطلاع‌رسانی شهرداری را در بستر و فضای مجازی اعلام کرد و گفت: برای اطلاع‌رسانی در فضای مجازی و سطح ملی به اطلاعات دقیقی نیاز داشته و باید اقدامات زیادی انجام شود.

وی از تشکیل ستاد خبری در شهرداری قم خبر داد و بیان کرد: سامانه ۱۳۷ به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی بوده و همکاران هماهنگی کامل را با سایر بخش‌ها و ستاد خبری داشته باشند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم ادامه داد: جلساتی در راستای تبلیغات با حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران برگزارشده و شعار “همدلی برای ظهور عید نو عهد نو”  انتخاب‌شده است.

کلانترزاده همراهی کلان‌شهرها را با شعار مسجد مقدس جمکران عنوان و تصریح کرد: امسال سال مهدویت بوده و کلان‌شهرها با میزبانی اداره کل ارتباطات و اموربین الملل شهرداری قم با شعار مسجد مقدس جمکران هم‌صدا می‌شوند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از حضور مدیران شهرداری در صداوسیما نیز خبر داد و ابراز کرد: از صداوسیما زمان‌های مناسبی را برای حضور در رادیو و تلویزیون گرفتیم و نسبت به سال گذشته هم در حوزه انتشار و هم در حوزه صفحات شخصی بستر فضای مجازی شهرداری پیشرفت چشم‌گیری داشته است.

کلانترزاده نیاز مردم به امید و اطلاع‌رسانی درست و دقیق فعالیت‌های شهرداری را موردتوجه قرارداد و اظهار داشت: از هرگونه سیاه نمایی باید پرهیزکرده زیرا مردم نیاز به امید داشته و باید اقدامات شهرداری به‌صورت شفاف بازگو شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها