موج
کدخبر : ۳۶۹۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369896

رئیس پلیس آگاهی استان همدان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری سارق و کشف 4 دستگاه خودرو نیسان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  سرهنگ علی اسد بیگی ،  رئیس پلیس آگاهی استان همدان،در تشریح این خبر گفت: در پی سرقت یک دستگاه نیسان از شهر همدان، با بکارکیری روش های خاص پلیسی، بعد از گذشت چند روز خودرو نیسان مسروقه در حالی که فاقد سرنشین بود، کشف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی افزود: در بازرسی از داخل خودروی مذکور تعدادی مدارک مربوط به یکی از سارقان کشف و با سر نخ های به دست آمده و پیگیری های خاص کارآگاهان، 2 دستگاه خودروی نیسان دیگر که توسط همین سارق سرقت شده بود شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ اسدبیگی بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی سارق شناسایی و اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش در اطراف شهر همدان در حال بازکردن قطعات یک دستگاه نیسان سرقتی دستگیر شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم به همراه خودرو مسروقه به پلیس آگاهی همدان منتقل و در تحقیقات صورت گرفته به سرقت 4 دستگاه خودرو نیسان اعتراف کرد و از طریق دادسرای همدان روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان گفت: استفاده از سیستم ردیاب (GPS) در خودرو عامل بسیار مهمی در پیشگیری از سرقت این وسیله نقلیه می باشد و در صورت سرقت این گونه خودروها، کشف در کمترین زمان صورت می گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها