موج
کدخبر : ۳۶۹۸۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369828

علی زینی وند :

استاندار کرمان در مراسم بزرگداشت روز شهداء، آرامش و آسایش کنونی جمهوری اسلامی را مرهون فداکاری ایثارگران و شهدا دانست و گفت: تکریم خانواده ایثارگران عین دفاع از امنیت و استقلال کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، علی زینی‌وند،  استاندار کرمان صبح امروز 23 اسفند ماه به مناسبت روز شهداء با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.

وی همچنین در آیین گرامیداشت روز شهدا در جوار گلزار شهدای کرمان، با گرامیداشت 22 اسفند ماه، نامگذاری این روز به نام شهداء را مروری بر ایثارگری این جان برکفان دانست و فداکاری آنها را موجب استقرار نظام پربرکت اسلامی عنوان کرد.

استاندار کرمان افزود: ما در مجموعه نظام اداری دِین خودمان را در برابر سختی‌ها و زجرهایی که ایثارگران و خانواده آنها طی سال‌ها در بستر بیماری می‌کشند، ادا نکرده‌ایم.

زینی‌وند آرامش و آسایش کنونی جمهوری اسلامی را مرهون فداکاری ایثارگران و شهدا دانست و خاطرنشان کرد: تکریم خانواده ایثارگران وظیفه شرعی، قانونی، اخلاقی و عین دفاع از امنیت و استقلال کشور است.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: همه مدیران باید در راس برنامه‌های خود، تکریم و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران را قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد گروهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز در این مراسم خواستار ارتقای امکانات بنیاد شهید و جذب نیروی انسانی شد و گفت: طی سال جاری ۱۱ هزار و ۷۰۰ مورد دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران استان انجام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها