موج
کدخبر : ۳۶۹۴۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369414

برای اولین بار:

مردم و خیران استان قم با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و کرونا در اقدامی کم نظیر ۱۴۶ میلیارد ریال به جشن نیکوکاری کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، اکبر میرشکار ، مدیرکل کمیته امداد استان قم، با اعلام مشارکت کم نظیر ۱۴۶ میلیارد ریالی مردم نیکوکار و نوع دوست استان قم در جشن نیکوکاری گفت: از مراجع معظم تقلید که با رهنمودهای خود و و مردم استان و خیران که با کمکهای خود شرایط سخت اقتصادی و کرونا در جشن نیکوکاری امسال سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه باید زمینه مشارکت همه مردم و گروههای مختلف در این برنامه های خداپسندانه فراهم شود گفت: از اهالی پردیسان و بخشهای چهارگانه قنوات، خلجستان، سلفچگان و کهک و همچنین کارکنان ادارات و مشاغل و اصناف مختلف استان به صورت ویژه قدردانی می کنم.

میرشکار با اشاره به استقبال مردم از سامانه های الکترونیکی و درگاههای بانکی برای پرداخت وجوهات و کمکهای نقدی گفت : عده ای از همشهریان هم با مراجعه به پایگاههای کمیته امداد و مراکز نیکوکاری کمکهای نقدی و غیرنقدی خود را به کمیته امداد دادند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم، با بیان اینکه از کل کمکهای جمع آوری شده 18 میلیارد ریال کمکهای نقدی و 128 میلیارد ریال ، کمک های غیر نقدی شامل اقلام معیشتی و خوراکی، کیف و کفش و پوشاک و برخی لوازم ضروری زندگی است، تأکید کرد: مردم اطمینان داشته باشند که کمکهای آنها قبل از عید نوروز به دست ایتام و نیازمندان خواهد رسید.

میرشکار با اعلام اینکه ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تا پایان سال و ایام نوروز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران هستند، اظهار داشت: کسانی که تاکنون نتوانسته اند در این جشن ملی شرکت کنند و قصد دارند کمکهای خود را به صورت نقدی واریز کنند می توانند از طریق شماره کارت 6037997900001125  یا سامانه #۰25*۸۸۷۷* به ایتام و نیازمندان کمک کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها