موج
کدخبر : ۳۶۸۳۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368312

خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد:

عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان از تصویب بودجه سال 1400 پارلمان بخش خصوصی اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،   سید رسول رنجبران در بیست و یکمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان باشاره به نحوه تهیه و تدوین بودجه که از اواخر آبان ماه سال جاری آغاز شد، به تفضیل به ارائه توضیحاتی پیرامون مبانی، مفروضات و کلیات بودجه اتاق بازرگانی اصفهان در سال 1400 پرداخت.

وی به توضیح بخش درآمدهای اتاق در سال آتی پرداخت و تصریح کرد: درآمدهای  اتاق بر اساس واقعیت های حوزه کسب و کار در سال 1399  و وضعیت بنگاه های اقتصادی استان، پیش بینی شده است. 

رنجبران افزود: در بخش هزینه های جاری اتاق  نیز، تورم واقعی حاکم بر اقتصاد کشور  لحاظ شده است و همچنین  در هزینه های جاری ضمن جلوگیری از هرگونه هزینه غیرضروری، مبانی واقع بینانه مد نظر قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه به ارایه توضیحاتی درخصوص اقدامات پارلمان بخش خصوصی اصفهان در بخش سرمایه گذاری های توسعه ای در استان که منجربه رونق کسب و کار  فعالان اقتصادی استان می شود پرداخت.

 شایان ذکر است در ادامه اعضاء هیات نمایندگان کلیات بودجه را بررسی کرده و به سئوالات مطرح شده در این خصوص پاسخ داده شد و پس از رای گیری، بودجه به اتفاق آراء به تصویب رسید. 

عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان ضمن تشکر از همراهی و همفکری هیات رئیسه و کادراجرایی اتاق که موجب ارایه بودجه در وقت قانونی شد از اعتماد هیات نمایندگان و تایید بودجه پیشنهادی قدردانی نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها