موج
کدخبر : ۳۶۸۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368106

سیاوش محمدی خبر داد:

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر امروز با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان دمای هوا کاهش خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی ، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم جوی پایدار تا بعدازظهر امروز در غالب مناطق استان است.

وی افزود: از عصر امروز با تقویت جریانات شمالی که با رطوبت خزری نیز همراه است و همچنین ورود سامانه ناپایدار، شاهد افزایش ابرناکی، وزش باد خزری (متوسط تا گاهی تند)، کاهش دما، رخداد مه و بارش خفیف برف و باران در غالب مناطق خواهیم بود که این وضعیت تا روز سه شنبه در استان تداوم می یابد.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: موقتاً روز چهارشنبه جوی نسبتاً پایدار همراه با وزش جنوبی و افزایش دما به ویژه در نواحی مرکزی استان پیش بینی می شود.

محمدی گفت: مجدداً از روز پنجشنبه هفته جاری با تشدید فعالیت موج دوم سامانه ناپایدار، کاهش محسوس دما، وزش باد خزری (گاهی تند) و بارش برف و باران استان را فرا خواهد گرفت.

وی افزود: شدت بارش ها طی روز جمعه در شمال استان می تواند موجب آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها شود و نیز با توجه به بارش برف در گردنه های کوهستانی و برف گیر نواحی مرکزی و جنوبی استان، اختلال در تردد جاده ای دور از انتظار نخواهد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها