موج
کدخبر : ۳۶۷۷۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367774

حمید باقری خبر داد:

مدیر کل پست استان اصفهان از افزایش ساعت کار ادارات پست در شهرستان ها و نواحی پست اصفهان از فردا 10 اسفند ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید باقری اظهار کرد: در راستای تکریم مشتریان و ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و جلوگیری  از ازدحام مردم در مراکز پستی نواحی هفتگانه پستی شهرستان اصفهان از فردا 10 اسفندماه تا پایان اسفند تا ساعت 16  و در روز های کاری دارای شیفت عصرگاهی بوده و خدمات پستی را به شهروندان ارائه می نمایند.

 وی گفت: در راستای تکریم مشتریان و ارائه خدمات مطلوب پستی به شهروندان در اسفندماه سال جاری و فرودین ماه 1400 و همچنین به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه اختلال در انجام فرآیندهای پستی به لحاظ افزایش ترافیک مرسولات در روزهای پایانی سال‌ و جلوگیری از ازدحام مردم ، ساعت ارایه خدمات در ادارات مرکزی شهرستان ها و نواحی پستی افزایش یافت.

این مقام مسئول اظهار داشت:ارایه خدمات قبول پستی در  ناحیه پستی نشاط کما فی سابق تا ساعت 20 و ناحیه پستی فیض نیز تا ساعت 18 می باشد .

مدیر کل پست استان در خصوص ارایه خدمات در شهرستان های استان افزود: باجه مرکزی قبول کلیه ادارات پست شهرستان های تابعه پست استان  یکسره تا ساعت 16 در روز های کاری دارای شیفت عصرگاهی بوده و خدمات پستی را به شهروندان ارائه می نمایند.

مدیر کل پست استان اصفهان در خصوص ارایه خدمت قبول مرسولات پستی در روز پنج شنبه 21 اسفندماه گفت : نواحی پستی فیض و نشاط در روز بیست و یکم اسفند99 از ساعت 8 الی 13 دارای شیفت قبول مرسولات می باشند.

وی همچنین در خصوص ارایه خدمت در تعطیلات نوروز بیان داشت: باجه های قبول نواحی پستی فیض و نشاط در روز های دوم ‌، سوم ‌، چهارم ‌، نهم و دوازدهم فروردین 1400 از ساعت 8 صبح الی 13  و باجه مرکزی کلیه ادارات پست شهرستان های تابعه در روز های مندرج از ساعت 8 صبح الی 12 داری شیفت قبول مرسولات می باشند.

مدیر کل پست استان اصفهان در پایان اظهار داشت: کلیه واحدهای پستی موظفند در صورت حضور مشتری در باجه های قبول‌، بدون توجه به ساعات یاد شده تا آخرین مشتری را پذیرش‌، و  حسب ضرورت و نیاز مشتریان ساعت شیفت را با هماهنگی این اداره کل افزایش دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها