موج
کدخبر : ۳۶۷۱۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367107

محمد نوزری خبر داد:

سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه درجهت مهار کرونا مرز مهران بسته می شود،گفت: مرز تجاری کماکان باز است واگر مراقبت نکنیم به زودی ایلام نیز به کانون بحران کرونا مبدل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری سرپرست استانداری ایلام از بسته شدن مرز مهران از روز سه شنبه هفته جاری خبر داد و افزود: در جهت مهار و کنترل بیماری کرونا مرز مسافرتی مهران از صبح روز سه شنبه ۵ اسفند ماه  بسته می شود.

وی به بحرانی شدن وضعیت کرونا در کشور عراق اشاره و اظهار داشت: در این راستا مرز مسافرتی مهران بسته می شود اما مرز تجاری مهران با رعایت کامل دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی باز است.

سرپرست استانداری ایلام وضعیت کرونا در استان را به شدت نگران کننده اعلام کرد و هشدار داد: با توجه به وضعیت وخیم کرونا در استان های همسایه به ویژه خوزستان و کشور عراق اگر مراقبت نکنیم به زودی ایلام نیز به کانون بحران کرونا مبدل خواهد شد.

نوزری  از مردم استان به ویژه از مناطق همرز با کشور عراق و استان های همسایه تقاضا کرد به شدت دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

سرپرست استانداری ایلام بااشاره به اینکه مدیریت کرونا را بایست قبل از وقوع بحران انجام داد، خاطرنشان کرد: تمام تلاش و تمرکز خود را برای جلوگیری از شعله ور شدن ویروس مرگبار در استان خواهیم کرد که در این زمینه به شدت نیازمند همکاری و همراهی مردم هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها