موج
کدخبر : ۳۶۶۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366719

سرهنگ فولادی خبر داد:

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام از به شهادت رسیدن فرمانده قرارگاه جستجوی مفقودین جبهه میانی در نقطه صفر مرزی مهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ محمدحسین فولادی افزود: ظهر امروز علیرضا گل محمدی فرمانده تفحص شهدا و یکی از نیروهای تحت امر در منطقه مرزی رضاآباد با مین برخورده کردند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی اظهار داشت: گل محمدی فرمانده گروه تفحص اهل شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی و حاج محمود قاسمی اهل شاهرود از توابع استان سمنان بودند که با مین های به جای مانده از دفاع مقدس برخورد کردند.

فولادی تصریح کرد: گروه تفحص در منطقه مرزی در حال انجام فعالیت های مقدماتی برای شروع تفحص شهدا در منطقه مرزی رضاآباد بودند که این حادثه رخ داد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تصریح کرد: به طور معمول بعد از هر بارندگی برخی از مین های عمل نشده در سطح رویی خاک پدیدار می شوند.

سرهنگ فولادی خاطر نشان کرد: شهید "علیرضا گلمحمدی" چندین مرحله در جریان عملیات تفحص شهدا به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و تا مرز شهادت پیش رفت و برادر وی شهید داور گل محمدی از شهدای غواص دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: شهید محمود حاجی قاسمی نیز از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم بود که امروز در نقطه صفر مرزی مهران به شهادت رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها