موج
کدخبر : ۳۶۵۸۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365860

مجید سلطانی:

مدیرشرکت مخابرات ایران گفت: ارتباطات به عنوان یک ابزار مهم توسعه می‌تواند در اقتصاد ملی تاثیرگذار باشد و این فرصت مناسبی است تا همکاری بیشتر صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مجید سلطانی در نشست با مجموعه وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اهمیت و جایگاه ویژه ارتباطات در کشور با اشاره به اهمیت وظایف تحت پوشش و همپوشانی های موجود دو مجموعه، استفاده از ظرفیت های مشترک مخابرات به عنوان اپراتور زیرساختی ارتباطات کشور و وزارت راه و شهرسازی را موجب توسعه و پیشرفت در هر دو مجموعه عنوان کرد.

وی افزود: در همین راستا در بخش های درون و برون سازمانی، کارگروه هایی تشکیل شده تا موارد مشترک که قابلیت همکاری دارد ، احصا شده و در این موارد همکاری های زیرساختی صورت گیرد.

در این نشست کارگروهی مشترک از سوی دوطرف تشکیل شد تا موارد مورد تفاهم را پیگیری کرده و پس از بررسی های کارشناسی ، در قالب تفاهمنامه ای آماده اجرا و پیاده سازی شود.

به گزارش موج؛ همچنین در این نشست مقرر شد، در راستای گسترش همکاری های مشترک و بهره مندی از قابلیت ها و ظرفیت های موجود، در سرفصل هایی که به نفع دو مجموعه و کارکنان مربوطه باشد، اقداماتی انجام شود.

مخابرات و شهرسازی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها