موج
کدخبر : ۳۶۵۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365571

با حضور مدیرکل حراست توانیر؛

مرکز دوربان شرکت توزیع برق استان اصفهان با حضور مدیرکل حراست توانیر و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان با چهار سامانه سهند، سپند، ارز دیجیتال و حفاظت الکترونیک رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان در مراسم رونمایی از مرکز دوربان شرکت توزیع برق استان اصفهان با اشاره به اینکه تمام تلاش ها در صنعت برق  و شرکت های توزیع برق استان در راستای ارتقا خدمات به مشترکین است گفت: در بسیاری از مواقع خدمات بخش حراست تنها در تامین امنیت خلاصه می شود که در شرکت توزیع برق استان اصفهان ثابت کرده ایم حراست ها بسیار فراتر از این می توانند عمل کنند.

حمید علاقمندان تاکید کرد: در سال جاری صرفه جویی صورت گرفته در بخش حراست به وسیله مرکز دوربان به نحوی بوده که در هیچکدام از بخش ها به دست نیامده است.

وی اضافه کرد: مرکز دوربان با توجه به گستردگی ارائه خدمات در استان اصفهان بسیار تاثیرگذار عمل کرده است. علاقمندان اظهار کرد: اگر بخواهیم کنترل پذیری و هوشمندسازی را داشته باشیم باید رویت پذیری را با حداکثر توان پیگیری کرد که این مهم با استفاده از مرکز دوربان رخ می دهد.

مدیر دفتر حراست شرکت توزیع برق استان اصفهان نیز در مورد ضرورت ایجاد دوربان و تاثیر آن در ارائه خدمات شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: این مرکز با 4 هدف اصلی طی دو سال اخیر طراحی شده است.

امید بهمن زیاری در مورد اهداف تشکیل این مرکز توضیح داد: حفاظت از تاسیسات ، اماکن ، ناوگان خودرویی و نرم افزاری اهدافی بوده که منجر به ایجاد این مرکز شده و قابلیت بروزرسانی و خبره شدن را دارد.

به گفته وی این سامانه توانسته تا حدود زیادی انتظارات مورد نیاز را عملی نماید.

مدیر دفتر حراست شرکت توزیع برق استان اصفهان خاطر نشان کرد: در صورتی که این مرکز راه اندازی نمی شد سالانه هزینه زیادی بابت جبران خسارات ناشی از سرقت ها بر شرکت توزیع برق استان اصفهان اعمال می شد.

این مقام مسئول هوشمند سازی را راه نجات بسیاری از کاستی ها دانست و افزود: مقدمات لازم در راستای هوشمندسازی در حوزه های مختلف به ویژه در بخش حراست فراهم شده است.

در پایان مدیرکل دفتر مرکزی حراست توانیر نیز از اقدامات انجام شده در توزیع برق استان اصفهان قدردانی و اظهار داشت سامانه های این مرکز قابلیت استفاده در سطح ملی را داشته و می بایست برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

توزیع برق استان اصفهانگ

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها