موج
کدخبر : ۳۶۵۴۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365406

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ؛

به مناسبت ایام الله دهه فجر و هفته تکریم مقام زن یک دوره مسابقات شطرنج ویژه نابینایان وکم بینایان در شهرستان رفسنجان برگزار گردید .

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، عباس بلندی،  رییس بهزیستی رفسنجان در مراسم افتتاحیه این مسابقات با تبریک فرارسیدن دهه فجر وهفته تکریم مقام زن گفت :  بدون تردید با فراهم کردن امکانات مناسب برای رشد وشکوفایی استعداد افراد دارای محدودیت شاهد توانمندی های شگفت انگیزی در بین این افراد خواهیم بود.

وی اظهار داشت : یکی از بهترین فضاهای فرصت سازی برای معلولان ایجاد فضای مناسب برای حضور این قشر در میادین ورزشی است بنابر این باید با حد اکثر توان در ایجاد زمینه ورود موثر وپایدار افراد دارای معلولیت به ویژه روشندلان در میادین ورزشی تلاشی مضاعف داشت .

بلندی ضمن تقدیر از حضور مسئولین و ورزشکاران در این دوره از مسابقات خاطر نشان کرد  :داشتن معلولیت شاید منجر به محدویتهایی برای افراد باشد ولی قطعا منجر به ناتوانی نخواهد بود .

گفتنی است این مسابقات با حضور بیست تن از نابینایان وکم بینایان به روش سویسی در شهرستان رفسنجان برگزار گردید که در پایان علیرضا محمدی صدر به عنوان نفر اول ، امیر حمزه قدیر نفر دوم  حسین روحانی به عنوان نفرسوم انتخاب شدند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها