موج
کدخبر : ۳۶۵۳۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365321

معاون استاندار کرمانشاه،

حسین خوش اقبال در مراسم افتتاح مرکز مطالعات پدافند غیرعامل دانشگاه رازی گفت: باید حداکثر استفاده را برای حل مسایل اجتماعی و اقتصادی از دانشگاه برده شود و ارتباطات نهادها و دستگاه‌ها با نهاد دانشگاه تقویت شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه دانشگاه ها و دانشجویان جزو امین ترین نهادها نسبت به نظام اسلامی هستند، ابراز داشت: از فرصت دانشگاه باید برای توسعه استان بهره برد.  

وی با انتقاد از برخی تنگ نظری‌ها و اعمال سلایق در مواجهه با ظرفیت علمی بالا در دانشگاه ها، تاکید کرد: از ابتدای انقلاب، دانشگاه در مبارزات و حمایت های آنها از امام راحل نقش داشته و پس از آن نیز در دوران ۴۲ ساله نظام اسلامی اگر در عرصه های علمی به نقطه افتخار رسیده ایم به واسطه اساتید و فعالیت دانشگاه بوده است.

معاون استاندار کرمانشاه گفت: باید به این باور داشته باشیم که همه نهادها و مجموعه های درون نظام دغدغه توسعه و تعالی کشور و استان را دارند و تلاش می کنیم که موضوع مورد دغدغه دانشگاه ها را در مسیر توسعه استان دنبال کنیم.

خوش اقبال با بیان اینکه اختصاص اعتبار و حمایت به دانشگاه ها سرمایه گذاری برای استان محسوب می شود، افزود: دستگاه ها و ادارات می توانند در چاره یابی برخی مسایل خود از توان علمی و تحقیقاتی دانشگاه ها بهره برداری کنند.  

وی ادامه داد: در شرایطی که مردم با مشکلات اقتصادی گریبانگیر هستند مسوولان برای چاره یابی و تسهیل امور به همراهی دانشگاه ها نیاز بیشتری دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها