موج
کدخبر : ۳۶۵۳۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365316

معاون استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی در نهمین روز از ایام اله دهه فجر از ایجاد یک شهرک خصوصی تخصصی پوشاک در شهرستان هرسین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه از ایجاد یک شهرک خصوصی تخصصی پوشاک در شهرستان هرسین خبر داد و ابراز داشت: طی این سالها و خصوصا در دو سه سال اخیر چه در حوزه عمرانی و زیرساختی و چه در حوزه اقتصادی اقدامات خوبی در این شهرستان شده است، البته شهرستان هرسین هنوز جزو شهرستانهای کم برخوردار است که امیدواریم با اجرای برنامه‌ها و اقدامات در حال انجام، روند توسعه هرسین سرعت بیشتری بگیرد.

هدایت حاتمی در نهمین روز دهه مبارک فجر در مراسم افتتاح پروژه های شهرستان هرسین، به ظرفیت های شهرستان هرسین در بخش های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت : از سرمایه گذاری در حوزه فرآوری محصولات کشاورزی در این شهرستان حمایت می کنیم.

وی پیاز هرسین را از محصولات تولیدی مهم این شهرستان ذکر کرد و گفت: پیاز هرسین یک برند است و باید برای فرآوری آن کار کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه پتروشیمی هرسین در دستورکار است، گفت: بدنبال ایجاد صنایع پایین دستی پتروشیمی در این شهرستان هستیم.

معاون استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به فعال شدن کارخانه کرپ ناز، گفت: توسعه این واحد و راه اندازی خط تولید چادر مشکی در آن در دستورکار است.

حاتمی ادامه داد: ایجاد یک شهرک خصوصی تخصصی پوشاک را در این شهرستان دنبال می کنیم، زیرا صنعت پوشاک از صنایع اشتغازا محسوب می شود و ایجاد اشتغال نیز از اولویتهای اصلی استان است.

وی حوزه معدن را نیز از ظرفیت های این شهرستان برشمرد و گفت: متاسفانه از این ظرفیت آنطور که باید استفاده نشده و باید این حوزه را فعال‌تر کنیم.

حاتمی گفت: با توجه به این ظرفیتها نباید نام شهرستان کم برخوردار روی شهرستان هرسین باقی بماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها