موج
کدخبر : ۳۶۵۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365158

استاندار قم از پیگیری برای راه اندازی مجموعه ورزشی پردیسان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست روز یکشنبه در آیین بهره برداری از ۲ طرح ورزشی در سالن اختصاصی بدمینتون مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم، افزود: امیدواریم پیگیری ها برای خارج کردن روند احداث مجموعه ورزشی امام رضا(ع) از رکود در سال آینده به ثمر رسیده و سرانجام این مجموعه مهم پس از چند سال وقفه، به بهره برداری برسد.

مجموعه ورزشی امام رضا (ع) در منطقه پردیسان قراردارد که روند احداث آن از حدود ۱۰ سال پیش آغاز شده است. این مجموعه با گذشت یک دهه از آغاز ساخت آن هم اکنون دارای پیشرفت حدود ۵۰ درصدی است. پردیسان در منطقه هشتم شهرداری و در جنوب غربی شهر قم واقع شده است، این منطقه در سال ۱۳۷۷ توسط وزارت مسکن و شهرسازی وقت تاسیس و در سال ۱۳۹۰ به یکی از مناطق شهرداری قم تبدیل شد.

استاندار قم در ادامه با تاکید بر اهمیت و جایگاه ورزش در نظام اجتماعی و ارتقای سلامت در جامعه، گفت: ورزش هم موجب افزایش نشاط، شور و پویایی اجتماعی است و هم موجب پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کاهلی در جامعه می شود.

سرمست ادامه داد: برای هر جامعه ای سرمایه های مختلفی برای توسعه آن وجود دارد که مهمترین این سرمایه ها، نیروی انسانی است که جوانان در این امر نقش محوری دارند.

وی باتاکید بر لزوم توجه به توسعه زیرساخت های ورزشی گفت: در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی برنامه ریزی های مختلفی در این استان انجام شده است ولی نباید به این میزان اکتفا کرد.

استاندار قم گفت: فراهم کردن زیرساخت های ورزشی در سطح استان، از جمله تکالیف مهم مسئولان قم است ضمن اینکه باید همزمان با توجه به توسعه ورزش، فرهنگ سازی برای گرایش قشرهای مختلف مردم به ورزش نیز انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها