موج
کدخبر : ۳۶۵۰۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365063

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: پیگیری حضور جدی و موفق بانوان در عرصه‌های مختلف و تمام ارکان نظام مورد تاکید است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید موسی حسینی کاشانی روز شنبه در مراسم تکریم از بانوان خبرنگار عضو خانه مطبوعات قم به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن، افزود: خانه مطبوعات توجه ویژه‌ای به بانوان شاغل در عرصه رسانه دارد و امیدواریم همه بتواتیم در راستای فرمایشات حضرت زهرا(س) حرکت کنیم.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود خانه مطبوعات پویا و فعال باشد و بتواند مطالبات اعضا را پیگیری نماید و با توجه به این‌که با رای خبرنگاران تشکیل شده، از حمایت اداره کل ارشاد بهره‌مند است.

حسینی کاشانی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌هایی در خانه مطبوعات با مدیریت جدید انجام شده و به نظر می‌رسد با تعیین اولویت‌ها و شاخص‌هایی که مدنظر است، با حرکت بر مبنای هدف‌گذاری شده،‌ به اهداف دست پیدا کنیم.

وی گفت: باید تلاش کرد و جدیت به خرج داد و برای رسیدن به هدف بسترها را مهیا نمود.

وی با تاکید بر این‌که در برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری باید به اولویت‌ها توجه بیشتری کرد، ادامه داد: وضعیت نیروی انسانی، معیشت، جایگاه اهالی رسانه، ضمانت لازم برای پیگیری مطالبات از جمله اولویت‌های پیگیری مشکلات خبرنگاران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد قم گفت: پس از تعیین اولویت‌ها، ‌باید مجموعه مسئولان استان را نسبت به برنامه و هدف توجیه کنیم و در راستا باید ظرفیت‌ها را تجمیع کنیم تا به نتیجه برسیم.

وی افزود: همان‌طور که با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب می‌توانیم به اهداف خود برسیم، ما نیز برای مطبوعات باید بیانیه گام دوم بنویسم و بدانیم مسیر حرکت مطبوعات به کدام سمت است.

وی افزود: به‌طور حتم کمیته بانوان خانه مطبوعات می‌تواند کمک کند تا کلیت بیانیه گام دوم مطبوعات به‌ویژه در زمینه حضور بانوان در عرصه رسانه طراحی شود.

حسینی کاشانی بیان کرد: رسانه جایگاهی خاص دارد و نمی‌شود با معادلاتی که خیلی جاها تعریف می‌کنند، این شغل را تعریف کرد؛ خبرنگاری عشقی در وجود آدم است و شما خبرنگاران به‌عنوان چشم مردم محسوب می‌شوید.

وی اضافه کرد: خبرنگاران نیروهای مفید جامعه هستند که علی‌رغم همه مشکلات و کمبودها، فعالیت حرفه‌ای خود را انجام می‌دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها