موج
کدخبر : ۳۶۵۰۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365012

سردار اسماعیلی خبر داد:

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف بیش از 2 هزار و 387 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان اردبیل طی 10 ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار اسماعیلی ، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف 2 هزار و 387 میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی 10 ماهه امسال در استان خبر داد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن و برودت هوا در استان اردبیل و با شروع فصل زمستان، مصرف گاز مشترکین خانگی در روزهای اخیر نسبت به روزهای قبل از آن افزایش یافته است.

او افزود: از کل گاز مصرف شده در استان، یک هزار و 548 میلیون متر مکعب مربوط به مصرف خانگی و صنعتی و 839 میلیون متر مکعب گاز نیز از سوی نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل مصرف شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در ادامه اظهار داشت: این میزان مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته که بخش خانگی و صنعتی با 125 میلیون متر مکعب رشد و بخش نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل با 85 میلیون متر مکعب رشد مصرف گاز نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

اسماعیلی تصریح کرد: شهروندان گرامی می توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی با واحد امداد شرکت گاز استان اردبیل در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری 194 تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها