موج
کدخبر : ۳۶۴۶۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364630

شهرام حبیب زاده:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمان استان اردبیل گفت: 56 بیمار بدحال کرونایی در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی و درمانی استان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 16 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته 29 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص و یک بیمار کرونایی طی این مدت در مراکز درمانی استان فوت کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: از 16 بیمار جدید، 13 بیمار در اردبیل، 2 بیمار در پارس آباد و 1 بیمار در مشگین شهر بستری شده اند.

حبیب زاده افزود: در حال حاضر 174 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند که 56 بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان می‌باشند.

او گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای پارس آباد و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر، بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها