موج
کدخبر : ۳۶۴۳۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364378

کلیم الله وثوقی خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعتبار یک هزار و 500 میلیار ریال به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی 85 پروژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـل با اعتباری بالغ بر هزار و 500 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه ها در معاونت های راهداری، فنی و نظارت، راه‌های فرعی و روستایی و مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل انجام شده که تقدیم مردم استان اردبیل می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه 29 پروژه در معاونت راهداری با اعتبار 690 میلیارد ریال با تلاش راهداران انجام شده گفت: ۱۶ پروژه اداره نگهداری راهها شامل ۵۳ کیلومتر روکش آسفالت،لکه گیری ودرزگیری محورهای مواصلاتی اردبیل ، ۷ پروژه اداره ایمنی راه و حریم ، ۶ پروژه اداره نگهداری ابنیه فنی راهها و نوسازی ۴ دستگاه ماشین آلات سنگین راهداری با 12 میلیارد تومان را از جمله پروژه های مهم این معاونت است..

وثوقی از افتتاح ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار در ایام الله دهه فجر خبر داد و تصریح کرد: راهدارخانه مرکزی شهرستان مشکین شهر ، راهدارخانه آلوارس ، مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی نامی و کسری، نصب و راه اندازی ۲۱ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور ، نصب و راه اندازی سامانه تردد شماری محور اردبیل مغان و بالعکس و راه اندازی تابلوی(VMS)محور اردبیل سرچم جز ۱۷ پروژه مهم معاونت فنی و نظارت و مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل ونقل جاده ای استان اردبیـل است.

وی خدمت رسانی به اهالی شریف و پرتلاش ساکن در روستاهای استان را از جمله برنامه های مهم راهداران دانست و بیان کرد: همزمان با این ایام مبارک ۳۴ پروژه معاونت راههای فرعی و روستایی شامل ۱۴۱ کیلومتر بهسازی، ۴۶ کیلومتر آسفالت و ۶ کیلومتر احداث راههای روستایی به بهره برداری می رسد.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل از آغاز عملیات ورودی نمین و تقاطع غیر همسطح این شهرستان طی روزهای آینده خبر داد و تصریح کرد: این پروژه مهم با هدف ارتقای ایمنی عبور و مرور با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال شامل ۶۵۰ متر راهسازی، ۲۵ متر زیرگذر، زهکشی،آبرو و دیوار حائل اجرا خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها