موج
کدخبر : ۳۶۴۲۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364299

شهرام حبیب زاده:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمان استان اردبیل گفت:طی ۲۴ ساعت گذشته ۲9 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکر درمانی استان اردبیل بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی و درمانی استان اردبیل در جلسه ستاد مبارزه با کرونا گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲9 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته 31 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص و 59 بیمار بد حال کرونایی در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی استان اردبیل بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: از 29 بیمار جدید، 23 بیمار در اردبیل، 2 بیمار در مشگین شهر، 2 بیمار در بیله سوار، یک بیمار در گرمی و یک بیمار در خلخال بستری شده اند.

حبیب زاده افزود: در حال حاضر ۱۹3 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۵9 بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان می‌باشند.

وی گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای پارس آباد و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر، بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها