موج
کدخبر : ۳۶۴۱۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364132

هم زمان با پنجمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد مدیریت بحران با حضور صاحبان صنایع و بنگاه های مختلف ذوب آهن اصفهان توانست تندیس برنزی پنجمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیر آبرسانی شرکت ذوب آهن گفت: امروزه سازمان ها باید تلاش نمایند تا با برنامه ریزی و سازمان دهی به سطح وسیع تری از نیازهای ذی نفعان، پاسخ‌گو باشند و این همان مسئولیت اجتماعی شرکت ها است .

اسماعیلی رویکرد جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت را محافظت از سرمایه‌های مختلف سازمان دانست و افزود: این سرمایه‌ها صرفاً سرمایه‌های اقتصادی و انسانی نبوده و شامل سرمایه‌های اجتماعی و سرمایه های طبیعی نیز می‌باشد .

وی گفت: با توجه به این که ذوب آهن در اجرای مسئولیت های اجتماعی بیش از آن که باید، فعالیت داشته است و اکنون پایبندی به مسئولیت اجتماعی تبدیل به یک فرهنگ در ذوب آهن اصفهان شده و این وظیفه را در قبال منطقه، استان و حتی کشور بارها و بارها اجرا کرده است.

این مقام مسئول کسب تندیس برنزی مسئولیت های اجتماعی را یک موفقیت بزرگ دانست و خاطر نشان ساخت: یکی از عوامل مهم کسب این تندیس کاهش مصرف آب بود زیرا ذوب آهن توانسته با توجه به موقعیت جغرافیایی که در منطقه خشک قرار دارد مصرف آب خود را با افزایش تولید کاهش دهد .

مدیر آبرسانی شرکت ذوب آهن به کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب نسبت به ۱۵ سال گذشته اشاره کرد و گفت: خرید پساب شهرستان های اطراف، استفاده از پساب در سیکل های کثیف کارخانه نظیر خنک کردن سرباره، مدیریت مصرف آب و فشار از عواملی بود که با کنترل آن توانستیم مصرف آب در ذوب آهن را کاهش دهیم .

اسماعیلی تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان برنامه های مختلفی برای کاهش مصرف آب دارد که تا سال ۱۴۰۲ این پروژه ها انجام خواهد شد .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها