موج
کدخبر : ۳۶۳۹۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363973

جانشین فرمانده سپاه استان قم:

جانشین سپاه استان قم گفت: رزمایش گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج به مناسبت ایام الله دهه فجر با مشارکت همه رده های بسیج آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ محمدرضا موحد ضمن تبریک به مناسبت چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر به مدد الهی، رزمایش گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج با مشارکت همه رده های بسیج از روز ۱۲ بهمن آغاز و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه  خواهد داشت.

وی در تشریح برنامه های این رزمایش تصریح کرد: تجمع نیروهای مسلح و گردان های بسیج با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روز ۱۲ بهمن در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) ، رژه پیاده و موتوری از حرم مطهر به سمت بیت امام خمینی (ره) ،گلباران بیت امام خمینی (ره) و رژه موتوری در سطح شهر از جمله برنامه های این رزمایش خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه قم افزود: از جمله برنامه هایی که در این دهه برگزار خواهد شد، تشدید گشت های رضویون و برپایی تور های ایست بازرسی توسط نیروهای بسیج و تداوم طرح شهید سلیمانی در مقابله با ویروس کرونا می باشد.

وی اضافه کرد: از ویژه برنامه های میدانی این رزمایش، اجرای خیابانی گروه های سرود با عنوان کاروان انقلاب در نقاط مختلف سطح شهر در روز ۱۲ بهمن و این دهه خواهد بود.

سرهنگ موحد از اجرای برنامه نهضت کمک های مومنانه و تهیه و توزیع ۱۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی برای خانواده های نیازمند استان در دهه فجر و برگزاری رزمایش مواسات در تمام پایگاه های مقاومت بسیج استان نیز خبرداد.

موحد در ادامه گفت: از دیگر برنامه های این رزمایش، برگزاری حلقه های صالحین در پایگاه های بسیج مقاومت، گل افشانی قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده های معزز شهدای انقلاب اسلامی  خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه استان قم ادامه داد: برنامه نور افشانی در  سطح شهر قم و در صورت امکان در پردیسان و بخش های استان همزمان با بانگ الله اکبر در شب یوم الله ۲۲ بهمن، صورت خواهد گرفت.

موحد اظهار داشت: در روز ۲۲ بهمن همزمان با راهپیمایی خودرویی مردمی، رژه موتوری و خودرویی توسط گردان های الی بیت المقدس و کوثر بسیج ،در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همه برنامه های این رزمایش با رعایت اصول بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها