موج
کدخبر : ۳۶۳۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363908

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری؛

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: مجلس انقلابی برای بودجه سال ۱۴۰۰ گام های بزرگی از جمله ۳۰ مصوبه در کمیسیون تلفیق برداشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت: زن انسان است و انسان ساز است و جایگاه زن در غرب و اسلام تأمل برانگیز است. 

وی افزود: از دید دیگری قرآن کریم انسان ساز است و بانوان هم انسان ساز هستند و با توجه به این موضوع بایستی شأن، عظمت و جلالت یک زن را دریابیم. 

امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به راهبردی بودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: بیانیه گام دوم یک سند راهبردی و نقشه راهی مبتنی بر آرمان های عظیم انقلاب است. 

حجت الاسلام و المسلمین سالاری با اشاره به چهار نکته اساسی در این بیانیه اذعان داشت: عظمت حادثه انقلاب اسلامی از لحاظ وقوع و ادامه یک معجزه ای در جایگاه خودش بوده است. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دولت ما هنوز اسلامی نشده است و برای رسیدن به دولت اسلامی بایستی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را مطالعه کنیم و نقش راهبردی آن را به خوبی درک کنیم. 

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: مجلس انقلابی برای بودجه سال ۱۴۰۰ گام های بزرگی از جمله ۳۰ مصوبه در کمیسیون تلفیق برداشته است. 

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری در پایان به تحرکات داعش اشاره کرد و اظهار داشت: صدها قاسم سلیمانی اکنون برای خون‌خواهی برخواسته اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها