موج
کدخبر : ۳۶۲۸۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362852

خاکی:

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر از بهسازی محور فرهنگی حرم تا چهل اختران به عنوان اولویت نخست این نهاد یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم،‌ علیرضا خاکی با اشاره به پروژه بهسازی محلات پیرامون حرم، اظهار داشت: بهسازی و نوسازی مراکز محلات در دستور کار قرارگرفته است، بهسازی مراکز محلاتی مانند چال لولو و دروازه کاشان ضمن اینکه مشکلات آسیب سیما و منظر را بازسازی می‌کند محلات را هم توانمندتر خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر از بهره‌برداری از پروژه نوسازی و بهسازی مرکز محله چال لولو خبر داد و گفت: یکی از اهدافی که داریم تعریف پروژه‌های کوچک بهسازی و توانمند کردن مراکز محلات است.

خاکی به ارائه تعریفی از بهسازی پرداخت و افزود: بهسازی یعنی اینکه با حفظ وضع موجود و کمترین هزینه، بیشترین تاثیرگذاری را در محل داشته باشیم و  الگوی ما در محلات بافت فرسوده بهسازی است.

وی با اشاره به اولویت بهسازی و نوسازی پیرامون حرم، تصریح کرد: مهم‌ترین پروژه ما محور فرهنگی به طول ۴ کیلومتر از حرم مطهر حضرت معصومه(س) تا چهل اختران است که عمده بناهای فرهنگی، مذهبی و تاریخی پیرامون حرم در این محور قرار می‌گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها