موج
کدخبر : ۳۶۲۸۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362850

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای تحریم آستان قدس رضوی را اهانتی آشکار به ارزش‌های دینی خواند.

به گزارش خبرگزاری موج قم،‌ متن بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به شرح زیر است:‌

آستان قدس رضوی از نهادهای موثر در ترویج معنویت و از عناصر هویت‌بخش ما در فرهنگ دینی است و تحریم آن نشان داد که آستان قدس یک مجموعه فعال، تاثیرگذار و قدرت‌آفرین است.

این بیانیه افزوده است: رئیس‌جمهور جنایتکار آمریکا در پایان دوره سیاه حاکمیتش، هنوز هم کینه و خشم خود را آشکار می‌کند و این یعنی دشمنی استکبار با ما،م داوم و همه‌جانبه است.

بیانیه حاکیست: قدرت نرم فرهنگی و معنوی ما همانند دیگر توانمندی‌های ما برای استکبار آزاردهنده و غیرقابل‌تحمل است؛ آستان مقدس رضوی یکی از مولفه‌های قدرت در نظام اسلامی است و حضور موثر و فعال ملی و بین‌المللی آن خشم خفاشان را برانگیخته است.

در این بیانیه تاکید شده‌است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن همه تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ملت ایران اعمال شده است اعلام می‌دارد: آستان قدس رضوی ملجا و پناه موحدان است و دل‌های بسیاری متوجه این حریم قدسی است.

در این بیانیه با اشاره به این‌که اقدام به تحریم این آستان آسمانی، بی‌شک اهانت به همه ادیان و ارزش‌های الهی و اقدامی جاهلانه و معنویت ستیزانه است، آمده است: تحریم آستان قدس رضوی افتخاری بر افتخارات این آستان مقدس و نمایانگر تاثیرگذاری مذهبی و ایمانی این آستان نورانی در جهان اسلام است.

در این بیانیه تصریح شده‌است: مواجهه و رویارویی ما با آمریکا، مبارزه‌ با ظلم و فساد و بخشی از جدال پایان‌ناپذیر حق و باطل است؛ تهدید و تحریم در راهی که ملت ما برگزیده است، اثر ندارد و مردم مقاوم ما را به عقب‌نشینی وادار نخواهد کرد.

این بیانیه تاکید کرده‌است: مقاومت و ایستادگی ما، یک مقاومت فعال و پیش‌رونده است و اراده و قوت ایمان ما، تیغ تیز تحریم را کند و ناکارآمد کرده است. نورانیت قدسی آستان قدس رضوی با خاک‌پاشی دشمنان، غبارآلود نخواهد شد و حقیقت تابناک معنویت، درخشان و پرفروغ باقی خواهد ماند.

دولت بحران زده و ناکام ترامپ درآخرین روزهای عمر خود نیز دست از سیاست شکست خورده همیشگی خود برنداشت و به تازگی ۱۶ نهاد ایرانی از جمله شرکت‌هایی وابسته به آستان قدس رضوی را در لیست تحریم خود قرار داد که با محکومیت شدید جمهوری اسلامی ایران روبرو شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • آمریکا آستان قدس رضوی و تولیت آن را تحریم کرد – ظاهرا دولتی ها قرار نیست هیچ موضع خصمانه علیه آمریکا بگیرنند قدم به قدم دولت روحانی از مواضع انقلابی عقب نشینی کرده و می کند نمی دانم آم بی غیرت هایی که دم از مذاکره با آمریکا می زنند چطور تحریم حرم امام رضا را توجیه می کنند؟ مردم بدانید مسحیت پر از دروغ و خرافه و تناقص است و به خاطر ترس پاپ و و مقامات ارشد سنا و و دادگاه عالی قضایی آمریکا و دولت های آمریکا به خاطر از دست داده اند قدرت شان از انتشار پیام آزدای خواهانه امامان شیعه جلوگیری می کنند

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها