موج
کدخبر : ۳۶۲۴۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362432

مجید سلطانی:

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران مخابرات ایران اظهار کرد: شرکت مخابرات ایران پیشرو در توسعه کسب و کار صنعت ICT کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  مجید سلطانی در سفر یک روزه به مخابرات منطقه اصفهان گفت: شرکت مخابرات به عنوان قدیمی ترین شرکت پیشرو در صنعت ICT کشور، می تواند توسعه دهنده فضای کسب و کار در این حوزه باشد.

وی با اشاره به لزوم وجود فضای رقابت در حوزه های صنعت اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که مجموعه مخابرات با رعایت موازین عدالت و با یاری و همدلی سایر بخش های حوزه ارتباطات کشور باعث توسعه بازار و به تبع آن کسب رضایت مشتریان شود.

این مقام مسئول عدم همخوانی هزینه و درآمد را یکی از مشکلات اصلی مخابرات دانست و افزود: با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته در طول چند هفته اخیر و جلسات متعدد با حوزه های درگیر،به طور جد پیگیر ارائه راهکارهایی برای رفع این مشکل در سطح مخابرات بوده ایم که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد آثار و برکات آن باشیم.

شرکت مخابرات ایران

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بر لزوم مدیریت منابع موجود تاکید کرد و گفت: این شرکت رغم وجود مشکلات، دارای منابع بسیار خوبی است که با مدیریت می توان آن ها را به منابع مولد در راستای کمک به حل مسائل جاری شرکت تبدیل کرد.

مجید سلطانی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در چند هفته اخیر عنوان کرد: برگزاری جلسات مستمر با شرکت املاک مخابرات،پیگیری اصلاح تعرفه ها از مبادی مربوطه،تفویض اختیارات به استان ها در چارچوب ضوابط خاص،پیگیری وصول مطالبات و برنامه ریزی جهت اجرای مباحث توسعه ای استان ها از جمله کارهایی است که با تلاش جهادی همکاران ستادی و مناطق در طول ۵ هفته اخیر صورت گرفته و امیدواریم اثر بخش واقع شود.

 وی همچنین دردیدار صمیمی با کارکنان این منطقه به ویژه کارکنان بخش خدمات اول از نزدیک مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد واظهارداشت: توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان و نیازهای آن ازاولویت‌های نخست برنامه های شرکت است، مسایل نیروهای شرکتی را درحد توان ومقدورات بررسی و حل می کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با قدردانی از فعالیت های کارکنان سامانه 2020 در این منطقه گفت: فعالیت این کارکنان نشان دهنده علاقه، ابتکار دلسوزی و همت آنان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها