موج
کدخبر : ۳۶۲۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362185

کریم زارع خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از بهره مندی بیش از 5 هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج از مزایای درمانی کمیته‌امداد اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان صرف هزینه درمان ۵۹۷۴ بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان شده است.

وی بابیان اینکه رسیدگی به امور درمانی و بیمه‌ای جامعه تحت حمایت ازجمله اقدامات مهم حمایتی این نهاد است افزود: ارائه خدمات درمانی به مددجویان در سرفصل‌های مختلفی ازجمله پرداخت هزینه‌های دارو، خدمات تشخیصی، بستری، دندانپزشکی، آزمایشگاه، نگهداری بیماران و کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی نیازمندان و خدمات درمانی بیماران خاص انجام می‌شود.

این مقام مسئول در بخش دیگری از گزارش خود با بیان اینکه ۱۲۹۵ نفر از بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش کمیته امداد اصفهان از طرح «مراقبت در منزل بیماران زمین‌گیر» بهره مند می شوند عنوان کرد: این نهاد برای نگهداری از بیمارانی که قادر به حرکت نیستند به افراد خانواده آنها ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان هزینه نگهداری پرداخت می‌کند تا افراد بیمار بتوانند در کنار خانواده به ادامه زندگی خود بپردازند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۸۰ میلیون تومان در این زمینه هزینه شده است و علاوه بر این در تامین لوازم پزشکی مورد نیاز این افراد با همکاری و همراهی خیران، خدماتی ارائه شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها