موج
کدخبر : ۳۶۱۶۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361677

یکی از مراجع تقلید نظارت بر هیات‌ها را از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی دانست و گفت: باید هیات‌ها با شکل منسجم و بیان حقایق تاریخ و بهره‌مندی از مقاتل معتبر فعالیت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، موضوع تبلیغ را در شرایط موجود مهم‌ترین وظیفه دانست و افزود: امروز تبلیغات در عرصه‌ها و جنبه‌های مختلف و متفاوت با رقابت سنگین در دنیا انجام می‌شود و باید توجه داشت که این تبلیغات اثرگذار است.

آیت‌الله نوری همدانی خواستار فراهم کردن بستر برای هجرت طلاب به شهرها و روستاها و استقرار در آنجا شد و اضافه کرد: بعضی از طلاب تا حدی که بتوانند احتیاجات مردم را برطرف می‌کنند و از حیث علمی، تهذیب و اخلاق به مراحلی دست پیدا کرده‌اند و بنای اجتهاد هم ندارند.

وی تاکید کرد: باید برای این طلاب موقعیت فراهم کرد تا به شهرها و روستاها بروند و احتیاجاتی که مربوط به روحانیت است، برطرف نمایند، سیره بزرگان ما را ادامه دهند و در کنار مردم و با مردم باشند.

وی حملات دشمن در شبکه‌های ماهواره‌ای، سایت‌ها و فضای مجازی را شدید دانست و بیان کرد: انواع شبهه و دروغ و تهمت را بیان می‌کنند و منتشر می‌نمایند و چون نظارتی هم نیست به‌راحتی می‌توانند موفق شوند.

این مرجع تقلید تصریح کرد: بنابراین، سازمان تبلیغات و دستگاه‌های فرهنگی باید هرچه سریع‌تر با استفاده از نخبگان و افراد متخصص شبهات را رصد و با استدلال پاسخ دهند.

وی عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی را مثبت ارزیابی کرد و خواستار حل مشکلات تبلیغی و فرهنگی شد.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی گزارشی از فعالیت‌های این سازمان ارایه کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها