موج
کدخبر : ۳۶۱۰۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361079

آیت‌ الله رئیسی در کرمانشاه:

رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به کرمانشاه با تأکید بر نقش‌آفرینی مردم این استان در عرصه‌های مختلف انقلاب، گفت: با اعزام 23 نفر از همکاران پیش از ورودم کرمانشاه مسائل بررسی‌شده و سعی خواهیم کرد ه همین‌جا موارد مرتفع گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود به استان کرمانشاه سفرکرده و در بدو ورود با استقبال نماینده ولی فقیه در استان، استاندار کرمانشاه، رؤسای دستگاه قضای استان و دیگر مسئولین با تأکید بر اینکه مردم کرمانشاه در همه عرصه‌ها خوب امتحان پس داده‌اند، ابراز داشت: مردم استان کرمانشاه هم در هشت سال دفاع مقدس خوب درخشیدند و هم در دیگر عرصه‌ها خوب امتحان پس داده‌اند.

آیت‌ الله رئیسی اظهار کرد: استان کرمانشاه هم در آغاز جنگ تحمیلی نقش‌آفرین جدی بود و هم در پایان دفاع مقدس و مردان غیور و زنان باهمت این استان در مقابل دشمنان و منافقین ایستادگی کردند و درصحنه‌های دیگر هم به‌خوبی امتحان خود را پس دادند.

وی ادامه داد: امروز توفیق دست داد تا در ادامه سفرهای استانی به کرمانشاه سفر کنیم، البته ازاین‌جهت که به‌واسطه شرایط کرونایی نمی‌توانیم در این سفر نشست‌های مردمی داشته باشیم، متأسفیم، اما به هر میزان که بشود جلساتی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: قبل از انجام این سفر ۲۳ نفر از همکاران را به این استان اعزام کردیم تا در جای‌جای استان مسائل قضایی و مشکلات و مسائل اداری و سازمانی را بررسی کنند که گزارشات آن‌ها را دریافت کرده و امروز در نشستی با مدیران استان و همکاران قضایی هم از نقطه نظرات آن‌ها مطلع شده و هم نکاتی را خدمت آن‌ها خواهیم گفت.

وی با ابراز امیدواری از ایجاد نتایج خوب و در راستای توسعه استان، برای کرمانشاه، عنوان کرد: مجموعه بررسی‌ها و تحقیقات میدانی که دوستان انجام دادند و نتیجه نشست‌ها را در جلسه شورای عالی قوه قضاییه بررسی خواهیم کرد و برخی مسائل را که می‌شود در استان تصمیم‌گیری کرد همین‌جا در مورد آن‌ها تصمیم خواهیم گرفت و رفع برخی مشکلات و کاستی‌ها را هم در مرکز دنبال می‌کنیم.

گفتنی است که از دیگر برنامه‌های آیت‌الله رئیسی، ریاست قوه قضاییه در سفر به کرمانشاه نشست با برخی فرهیختگان استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است که اخبار آن متعاقباً درج می‌گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها