موج
کدخبر : ۳۶۰۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360945

رئیس دادگستری شهرستان مهریز در خصوص تفاهم نامه بین مجموعه قضایی شهرستان مهریز با سپاه پاسداران این شهر اظهار داشت: در راستای تفاهم نامه مذکور این مجموعه قضایی آمادگی و همکاری لازم را جهت معرفی قضات، وکلاء و کارشناسان به منظور دادن آگاهی های حقوقی و قضایی اعلام می نماید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مرتضی حدادزاده رئیس دادگستری شهرستان مهریز گفت: تعامل و همکاری دستگاه قضا و سپاه پاسداران به عنوان استوانه های امنیت کشور، حفاظت از امنیت مردم و کیان نظام مقدس اسلامی را در بردارد.

وی در دیدار با مجموعه سپاه پاسدران مهریز بیان داشت: با حمایت، تعامل و هماهنگی بین نهادهای انقلابی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم، نور امید و آرامش را در دل مردم می تابد.

این مقام قضایی در خصوص تفاهم نامه بین مجموعه قضایی شهرستان مهریز با سپاه پاسداران این شهر اظهار داشت: در راستای تفاهم نامه مذکور این مجموعه قضایی آمادگی و همکاری لازم را جهت معرفی قضات، وکلاء و کارشناسان به منظور دادن آگاهی های حقوقی و قضایی اعلام می نماید.

وی افزود: با همکاری های لازم این دو مجموعه و اقدامات اساسی در زمینه فرهنگی، اجتماعی و امنیتی، باید امنیت پایدار را در شهرستان رقم زد.

حدادزاده تصریح کرد: ویژگی مهم بسیج مردمی بودن آن است که با استفاده از ظرفیت و همکاری این مجموعه با برگزاری کارگاه های آموزشی می توان اقدامات جهادی بسیار موثری در راستای افزایش آگاهی های حقوقی، عمومی، دانش و ترویج زندگی اسلامی انجام داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها