موج
کدخبر : ۳۶۰۷۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360798

مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان شرقی:

مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران آذربایجان شرقی از ساخت 250 واحد مسکن برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، عباس پورحسن در مراسم انعقاد تفاهم نامه ساخت تعداد 250 واحد مسکن برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، با بیان این‌که عزت ایران اسلامی، مدیون شهدا است اظهار داشت: مدیرعامل شرکت عمران شهر سهند با ساخت مسجد و مدرسه و کارهای خداپسندانه دیگر دل مادر شهید محمد خلیل پور نهر و خانواده‌اش را شاد کرده‌اند.

 وی با اشاره به کارهای خیر خانواده شهید محمدخلیل پور نهر، اظهار کرد: این خانواده، خود به تنهایی بنیاد شهید و حتی یک گام جلوتر هستند، به طوری که در شناسایی خانواده‌های آسیب دیده نیز پیشگام بوده و یاور بنیاد شهید هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران آذربایجان شرقی افزود: با تلاش‌های مدیرعامل جانباز و ایثارگر شرکت عمران شهر سهند، چهره این شهر طی دو سال متحول شده و زندگی در این شهر جانی دوباره یافته است؛ به طوری که بیشترین اخبار را در فضای مجازی این شهر به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند نیز با اشاره به این‌که قدوم خانواده شهید برای این شهر و شرکت برکت آفرین است، گفت: مادران شهدا، مادران معنوی جامعه هستند و در مکتب قرآن و اهل بیت (ع) بالاترین ارزش، احترام به جایگاه شامخ شهدا و خانواده‌های عزیز آنان است.

عباس مصطفوی با بیان این‌که فرهنگ ایثارگری در شهر جدید سهند پیاده شده است، افزود: به طوری که با اتحاد و همدلی اعضای هیئت مدیره و کارکنان متعهد شرکت عمران با اقدامات چشمگیری که در 2.5 سال گذشته در شهر جدید سهند انجام گرفته، این شهر در گروه برترین شهرهای جدید قرار گرفته و افتتاح و بهره برداری از پروژه بزرگ آزادراه تبریز - سهند نیز که آرزوی دیرینه شهروندان بود، گواه این ادعا است و به برکت خون شهدا و توفیق الهی مشکلات مرتفع می‌شود.

وی، تحویل بیش از 3500 واحد به متقاضیان مسکن مهر، استقرار تندیس شهدا در محل پروژه و نمایش صحنه به شهادت رسیدن شهید باکری در میدان بزرگ شهید باکری شهر، شروع 99 پروژه در سالجاری و تبدیل 65 مورد آن به قرارداد را در سایه تلاش‌های خادمان نظام دانست و اجرای آن‌ها را معجزه الهی خواند.

خانواده شهید محمد خلیل پور نهر با اهدای لوح سپاس، دسته گل و تابلو "و ان یکاد" حرم مطهر امام رضا (ع) از تلاش‌های مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند، پورعلی مسئول دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی و محرم صفری مدیر روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید سهند در افتتاح و بهره برداری از آزادراه تبریز -سهند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین این خانواده معظم شهید، به خاطر نامگذاری مدرسه‌ای در فاز سه شهر سهند به نام شهید محمد خلیل پور نهر از مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها