موج
کدخبر : ۳۶۰۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360642

در بیست و سومین برنامه "هر یکشنبه یک افتتاح" انجام شد؛

در بیست و سومین برنامه "هر یکشنبه یک افتتاح" ۳۰۰ دستگاه تاکسی در شهر اصفهان نوسازی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در ادامه اجرای بیست و سومین برنامه "هر یکشنبه یک افتتاح " در بخش تاکسیرانی نوسازی یک‌هزار دستگاه تاکسی با اعتبار یک هزار میلیارد ریال در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار گرفت که در فاز نخست ۳۰۰ دستگاه تاکسی نوسازی شده و مابقی تا پایان سال جاری انجام خواهد شد.

تاکسی‌های جدید با حمایت شهرداری اصفهان و شورای شهر اصفهان و با ارائه تسهیلات وام برای هر تاکسی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان (با سود چهار درصد) واگذار می ‌شود؛ با نوسازی یک هزار تاکسی در شهر عمر این ناوگان از ۱۰ سال به کمتر از ۷.۵ سال کاهش خواهد یافت و کاهش آلایندگی ‌ها و سرویس دهی بهینه به شهروندان را شاهد خواهیم بود.

شهرداری اصفهان پیشرو در نوسازی تاکسی ها در کشور است و این اتفاق خوشایند با حمایت مدیران شهری و بانک شهر رقم خورده و تا پایان امسال یک ‌هزار تاکسی شهر نوسازی می‌ شود.

همچنین در بخش خدمات شهری نیز نوسازی تجهیزات و ماشین آلات خدمات شهری رونمایی شد که ماشین آلات خریداری شده شامل دو دستگاه بیل بکهو، تعداد ۱۰ عدد شاسی هیوندا برای زباله ‌کش و یک عدد کشنده برای حمل جرثقیل ۱۵ تن با مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال است.

با این اقدام امکان استفاده از جرثقیل ۱۵ تن در زمان وقوع حوادث وجود خواهد داشت، امکانی که تا پیش از این باید در صورت نیاز از طریق بخش خصوصی و با مشکلات بسیار زیاد فراهم می ‌شد؛ با ورود این ماشین آلات به ناوگان سازمان خدمات موتوری، هزینه‌ های تعمیر و نگهداری ماشین آلات شهرداری تا حد چشمگیری کاهش می‌ یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها