موج
کدخبر : ۳۶۰۰۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360020

طی حکمی؛

طی حکمی اسماعیل قربانی به عنوان سرپرست جدید مخابرات منطقه اصفهان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در مراسمی که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور نائب رئیس هیات مدیره و مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران برگزار شد؛ طی حکمی اسماعیل قربانی به عنوان سرپرست جدید مخابرات منطقه اصفهان معرفی و از تلاش های ناصر مشایخی در زمان تصدی این پست تقدیر شد.

سید اسدالله دهناد نائب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در این جلسه با اشاره به پیشتازی استان اصفهان در همه عرصه های انقلاب گفت: امیدواریم مخابرات منطقه اصفهان بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز آن استان گام بردارد و همچون گذشته در عرصه مخابرات کشور نیز پیشتاز باشد.

محمد رضا بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت  مخابرات ایران نیز ضمن قرائت حکم  صادره از جانب مدیر عامل شرکت مخابرات ایران برای ناصر مشایخی سرپرست قبلی مخابرات منطقه، آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

اسماعیل قربانی سرپرست جدید مخابرات منطقه اصفهان در این آئین ، ضمن قدردانی از تلاش‌های سرپرست  قبلی منطقه از عزم جدی  خود در راستای تحقق ماموریت های شرکت مخابرات ایران جهت اعتلای بیش از پیش جایگاه مخابرات در سطح استان سخن گفت و اظهار کرد: امیدوارم خداوند متعال در این منصب به بنده توفیق خدمت مضاعف به هم استانی های عزیز در راستای توسعه ظرفیت های مخابراتی و ارتباطی استان عنایت بفرماید.

گفتنی است؛ ناصر مشایخی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در طول زمان مسئولیت خود، از خداوند متعال برای سرپرست جدید منطقه خواستار موفقیت و توفیق روز افزون شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها