موج
کدخبر : ۳۵۹۶۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359693

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دیماه "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ولی‌اله نصر در پیام خود به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" آورده است:

مقام معظم رهبری "مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد"

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان " یوم الله " ماندگار شده است. در این روز ملی؛ ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه دیگری آفرید و استکبار جهانی را مأیوس و ناامید ساخت.

نهم دی، روز خروج ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر حرمت شکنانی است که تحت سیطره مزدوران وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی به پا خاستند. روز نهم دی در واقعیت؛ روز نه گفتن ملت ایران به فتنه‌گران و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. 

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می‌آید.

مدیر کل بهزیستی اصفهان

روزی که مردم ایران نشان داد، انقلاب خود را به خوبی می‌شناسند. در این روز مردم ایران نشان دادند که با بصیرت هستند و در میان گرد و غباری که فتنه‌گران به پا کردند هرگز، نه راه را گم کردند و نه از تبعیت ولی خود، دست برداشتند. 

اینجانب، کارکنان و جامعه هدف اداره کل بهزیستی استان اصفهان ضمن گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی حمایت خود را از انقلاب و آرمانهای مقدس بنیانگذار فقید آن اعلام می‌داریم و با تجدید پیمان با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای تعهد می نماییم که با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهیم داشت. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها