موج
کدخبر : ۳۵۹۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359258

امام جمعه بهاباد گفت: حماسه 9 دی تجلی بصیرت همت و ولایت مداری امت حزب الله بود که توانستند توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید براینکه حماسه ۹ دی با هوشیاری و حضور همه ملت به وجود آمد، اظهار کرد: این روز متعلق به همه مردم و گروه‌های سیاسی است چرا که همه به جز تعدادی کم و فریب خورده در مقابل فتنه گری‌های دشمنان موضع گرفتند.

خطیب جمعه بهاباد افزود: حماسه یادشده تجلی بصیرت همت و ولایت مداری امت حزب الله بود که توانستند توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

وی با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب دایما این فتنه ها وجود داشت، یادآور شد: این فتنه ها از جنگ و ابزار سخت به ابزار و جنگ نرم تبدیل شد و می خواستند با زبان نرم و جنگ نرم جلو بیایند و اهدافشان رادنبال کنند که هروقت به این فکر افتادند، شکست خوردند و ناکام ماندند .

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد با بیان اینکه حماسه ۹ دی یکی از ایام ماندگار در تاریخ انقلاب است، اظهار کرد: این حماسه یکی از روزهای فراموش نشدنی اقشار مختلف مردم با سلایق متعدد در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه حرکت فتنه‌گران در مدت هشت ماه عملیاتی شد، خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم در جنگ تحمیلی هشت ساله مقتدرانه ایستادند و دشمن را شکست دادند در توطئه فتنه‌گران  مردم برای دفاع همه‌جانبه از انقلاب و ولایت وارد صحنه شدند و از انقلاب دفاع کردند.

وی تصریح کرد: مردم همانگونه که در طول پیروزی انقلاب با جان و مال خود از انقلاب دفاع کردند در ۹ دی هم به همین ترتیب وارد صحنه شدند و نقشه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کردند.

امام جمعه بهاباد تصریح کرد: حماسه یادشده صحنه تجلی اراده ملت انقلابی ایران در دفاع از حریم ولایت و تیر خلاصی بر پیکره فتنه گران و دشمنان نظام بود.

ابراهیمی بشکانی یادآور شد: این حماسه برای صیانت از اصل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن خلق شد و  نماد ولایت‌مداری و انسجام ملت برای حضور در صحنه و دفاع از ارزش‌های آن است.

وی با اشاره به اینکه هر انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن خود یک حماسه  است، افزود: دشمن برای ۹ دی سال‌ها برنامه ریزی کرد ولی مردم با حضور در خیابان ها و با حمایت از آرمان‌های امام راحل و اصل ولایت فقیه نقشه های آن‌ها را خنثی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها