موج
کدخبر : ۳۵۹۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359193

مسعود بصیری خبر داد:

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور از عضویت 14 هزار نفر در سازمان بسیج رسانه کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مسعود بصیری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به تشکیل این سازمان از سال 1391 اظهار داشت: حدود 14 هزار نفر در این سازمان عضو هستند و 180 کانون و دفتر بسیج رسانه در شهرهای مختلف کشور فعال است.

وی افزود: همکاری با حوزه‌های علمیه و گسترش سواد رسانه‌ای، ایجاد ارتباط با فعالان رسانه‌ای جهان اسلام و تقویت ارتباط جریان انقلابی با برگزاری وبینار، عضویت 3 و نیم میلیون نفر در عضویت کانال‌ها و سایت‌ها و آموزش سواد رسانه‌ای خانواده‌ها برای یک میلیون نفر – ساعت با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج از جمله اقدامات و فعالیت‌های بسیج رسانه به شمار می‌شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه هر ساله جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان‌ها و کشور برگزار می‌شود، گفت: بهترین آثار رسانه‌ای در حوزه مختلف که مورد نظر جریان انقلابی است همچون رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، اشتغال‌زایی و غیره انتخاب می‌شوند، سال گذشته 20 هزار اثر به جشنواره ابوذر ارسال شد که رقم قابل توجهی است. 

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به تشکیل جبهه رسانه‌ای در کشور عنوان کرد: دیگر زمانی فرارسیده است که دشمن نمی‌تواند در فضای مجازی و رسانه چیزی بگوید و ما کنار بایستیم؛ عملیات‌های رسانه‌ای مختلفی توسط بسیجیان انجام می‌شود، البته تعداد این عملیات‌ها بسیار زیاد شده است و می‌تواند توان جبهه رسانه‌ای را کاهش دهد.

مسعود بصیری گفت: باید فضای رسانه‌ای کشور از قبیله گرایی، باندبازی، سیاست گرایی، رقابت‌های مخرب درونی و غیره به دور باشد، با توجه به نقش مهم ائمه جمعه، شما می‌توانید با راهنمایی گروه‌های مختلف سیاسی در استان مانع از گسترش اختلافات شوید، همچنین نیاز است جریان نذر فرهنگی در ظرفیت رسانه تقویت شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها