موج
کدخبر : ۳۵۹۱۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359128

در پی وصول گزارش مبنی بر دپوی کالا؛

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان، از تشکیل پرونده برای انبار غیر مجاز در بندرعباس خبر داد و گفت: از انبار مذکور اقلامی شامل رب گوجه، عدس، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، لپه و نخود به مقدار 3 هزار و 442 کیلو گرم کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: بازرسان این سازمان در پی وصول گزارش مبنی بر دپوی کالا در انباری واقع در شهرستان بندرعباس که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده بود را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بازرسی های صورت گرفته با همکاری کارشناسان مربوطه از انبار مذکور اقلامی شامل رب گوجه، عدس، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، لپه و نخود به مقدار 3 هزار و 442 کیلو گرم کشف شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگانتصریح کرد: کارشناسان پس از بررسی های به عمل آمده از انبار مربوطه پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از 639 میلیارد ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

پیروی منش در پایان یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم‌فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها