موج
کدخبر : ۳۵۹۰۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359014

معاون مالی شهرداری کرمانشاه:

یحیی عیدی گفت: با توجه به نزدیکی فل انتخابات شوراها، می طلبد که رسانه ها ب فرهنگسازی دیدگاه عمومی جامعه را به سمت انتخاب افراد دغدغه مند و متخصص در امور شهری فارغ دیدگاه قبیله ای سوق دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمانشاه در نشست خبری با تاکید بر مطالبه گری رسانه ها در روند توسعه شهری کرمانشاه، ابراز داشت: رسانه ها به عنوان بازوی توانمند بین مردم و مسئولین رسالت بسیار مهمی را بر عهده دارند که می بایست با ایجاد چالش در رفع موانع پیش روی توسعه عمرانی شهری کرمانشاه و روند اجرایی پروژه ها بسیار قوی تر و مستحکم تر عمل کنند.

عیدی با بیان این مطلب که بولد کردن نقاط ضعف شهری در کرمانشاه باید زمانی عنوان شود که شهرداری و یا مسئولین کم کاری کرده باشند، خاطرنشان ساخت: بیان نقاط ضعف و به نوعی سیاه نمایی صرف حاصلی جز پایین آمدن شان و جایگاه شهری در سطح لان ندارد.

وی از جذب کامل بودجه جاری شهرداری کرمانشاه تا پایان مهرماه داد و ابراز داشت: وقع امر این است که تک تک مردم در بدهکاری های افرادی که به شهردار کرمانشاه معوق دارند سهیم هستند چرا که مطالبه ها پرداخت نشده به شهرداری باعث ندی رون اجرایی پروژه های عمرانی، سفال گذاری و به طور کلی خدمات دهی به شهروندان می گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها