موج
کدخبر : ۳۵۸۹۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358916

تقدیر از شرکت برق منطقه‌‌ای یزد در پویش #هرهفته الف ب ایران:

استاندار یزد فعالیت‌های دستگاه‌های وزارت نیرو را فعالیتی زیربنایی و ماندگار دانست و خاطرنشان کرد: آثار اقدامات، فعالیت‌ها و خدمات ما پس از گذشت سال‌ها، همچنان برقرار و ماندگار خواهد بود و ما می‌توانیم با نگاه به گذشته و مسئولیتی که در آن بوده‌‌ایم، به این امر افتخار کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در مراسمی با حضور استاندار یزد و ارتباط ویدیوکنفرانسی با وزیر نیرو و مدیران دستگاه‌های وزارت نیرو، از مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد به پاس تلاش و فعالیت موثر در پویش #هرهفته الف ب ایران تقدیر شد.

در این مراسم که به صورت ویدیوکنفرانسی از سوی وزارت نیرو در تمام کشور برگزار شد، استاندار یزد ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه آب و برق، از مسئولین صنعت آب و برق استان یزد خواست با اتکا به همدلی، همراهی و تعامل مناسب با دستگاه‌های مختلف استان خدمات خوبی برای استان یزد رقم بزنند.

وی فعالیت‌های دستگاه‌های وزارت نیرو را فعالیتی زیربنایی و ماندگار دانست و خاطرنشان کرد: آثار اقدامات، فعالیت‌ها و خدمات ما پس از گذشت سال‌ها، همچنان برقرار و ماندگار خواهد بود و ما می‌توانیم با نگاه به گذشته و مسئولیتی که در آن بوده‌‌ایم، به این امر افتخار کنیم.

طالبی ضمن اشاره به فرصت باقیمانده تا پایان دولت خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم که در فرصت باقیمانده تا پایان دولت، خدمات خودمان به مردم را گسترش داده و کار‌های نیمه تمام باقی مانده را به نتیجه برسانیم.

وی ادامه داد: همچنین باید کار‌هایی که برای استان اثری ماندگار دارند را پایه‌گذاری کنیم تا در آینده به بهره‌برداری برسد و باید از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را ببریم خصوصا در حوزه‌های آب و برق از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که در اختیار داریم استفاده کنیم.

در پایان نیز به پاس فعالیت موثر و پروژه‌های مهم بهره‌برداری شده شرکت برق منطقه‌‌ای یزد در سال 98 و 99، از ابوالفضل اسدی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.

گفتنی است: شرکت برق منطقه‌‌ای یزد در سال ۹۸ تعداد ۵ پروژه برق‌رسانی را با سرمایه‌گذاری ۸۵ میلیارد تومان و در سال ۹۹ تعداد ۱۴ پروژه را با سرمایه گذاری ۳۰۳ میلیارد تومان، با حضور وزیر نیرو و در قالب پویش #هرهفتهالفبایران به افتتاح و بهره برداری رسانده است.

تقدیر از شرکت‌های تولید برق، توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب استان که پروژه‌های افتتاح شده در قالب این پویش داشته‌اند، نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها