موج
کدخبر : ۳۵۸۳۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358386

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام:

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تا کنون و در پی شیوع بیماری کرونا بیش از 21 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان این استان پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، قنبر موسی نژاد افزود: این نهاد با هدف کاستن از مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده های مددجو در دوران کرونا توجه ویژه ای به خانواده های نیازمند داشته است.

وی اظهار داشت: :در این مدت علاوه بر مددجویان کمیته امداد، به تعدادی از  خانواده های نیازمند غیرمددجو از سایر اقشار جامعه نیز مورد حمایت قرار گرفته و از این کمک ها برخوردار شده اند.

 وی با بیان اینکه خدمات کرونایی کمیته امداد به مددجویان و نیازمندان ایلامی در  دو حیطه ی کمک های بلاعوض و کمک های قرض الحسنه ای بوده است تصریح کرد: در زمینه قرض الحسنه تاکنون بیش از 3 هزار نفر از این تسهیلات برخوردار شده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام خاطرنشان کرد: این کمک های قرض الحسنه در موارد گوناگون پرداخت شده و پرداخت تسهیلات به منظور رفع مشکلات ضروری خانواده های مددجو  از جمله ودیعه مسکن، کارگشایی، درمان و موارد دیگر بوده که در این زمینه بالغ بر  16 میلیارد و 700 میلیون تومان به بیش از 2 هزار و 700 خانوار  پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه سقف پرداختی این تسهیلات بین 5 تا 20 میلیون تومان بوده است و برای رفع مشکل ودیعه مسکن نیازمندان تا سقف ۲۰ میلیون تومان به خانواده های نیازمند و مشمول پرداخت شده است موسی نژاد تصریح کرد:  مساعدت مالی به خانواده های دارای بیمار فوتی در اثر کرونا یکی دیگر از موارد کمک ها بوده که  در این زمینه نیز 225 میلیون تومان به 43 خانوار نیازمند پرداخت شده است.

موسی نژاد در ادامه تصریح کرد: علاوه بر مبلغ 16 میلیارد و 700 میلیون تومان که توسط صندوق امداد ولایت در دوران کرونا به مددجویان نیازمند پرداخت شده است از طریق بانک های قرض الحسنه مهر و رسالت نیز بیش از 4 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به این قشر پرداخت شده که جمع این تسهیلات بیش از 21 میلیارد تومان بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها